icon bigger icon smaller

Často kladené otázky

Zde najdete přehled nejčastěji kladených otázek souvisejících s našimi produkty.

Pokud v něm váš dotaz nenajdete, prosím, kontaktujte nás. Využijte k tomu náš kontaktní formulář nebo nám zatelefonujte.

 

Všeobecné informace

Kde mohu koupit výrobky tetesept?

Naše výrobky tetesept nakoupíte v drogeriích, v hypermarketech a v supermarketech. Prodávají se i v lékárnách. Když v lékárně nebudou mít požadovaný produkt na skladě, mohou vám jej objednat přes velkoobchod.

Distribuuje tetesept vzorky svých produktů?

tetesept bohužel nemá vzorky produktů. Ale u některých tetesept produktů, například koupelových solí, se za výhodnou cenu prodávají jednorázová nebo zkušební balení.

Dají se produkty tetesept objednávat přes internet?

Zatím ještě žádný tetesept internetový obchod neexistuje. Ale internetové portály velkých drogerií nabízejí i internetový prodej našich tetesept produktů. Jedním z nich je i BabyBaby.cz: http://www.babybaby.cz/mainform.aspx?sklk_menu=4B00000101

Existuje nějaký katalog se všemi produkty tetesept?

Přehledné informace o všech produktech rozdělené podle produktových skupin najdete na této internetové stránce.

Distribuuje tetesept reklamní zboží?

Ne, tetesept nemá žádné reklamní prostředky.

Často poptávané zboží bohužel už není v sortimentu.

Sortiment produktů tetesept se průběžně aktualizuje: zavádíme nové výrobky, staré ze sortimentu vyřazujeme. Důvodem často bývají nové vědecké poznatky, které vedou k dalšímu nebo novému vývoji výrobků, a měnící se spotřebitelská poptávka. Tyto produkty částečně najdete v koutcích s výprodejovým zbožím supermarketů. Po jejich vyprodání už nebudou k dostání.

Odkud pochází název tetesept?

Friedrich Merz, zakladatel firmy Merz, vymyslel značku tetesept v roce 1950. Skládá se vlastně ze dvou slov „tête" (francouzsky hlava, v širším smyslu slova také krk) a „sept“ (pro antiseptický). Jeho cílem bylo nabízet pod značkou tetesept výrobky, které účinně zmírní potíže při nachlazení. Jako první produkt uvedl na trh Koupelovou přísadu pro zdraví tetesept.

Ale firma se velice rychle rozšířila: dnešní sortiment zahrnuje koupele pro zdraví a pohodu, sprchové přípravky, preparáty pro samoléčení, vitaminy a minerální látky. Patentované receptury a speciální kombinace účinných látek jsou synergií nejmodernějších vědeckých poznatků s věděním tradiční přírodní medicíny.

Jakou trvanlivost mají produkty tetesept?

  • U kosmetiky – k níž patří i koupelové a sprchové produkty tetesept – není obvyklé udávat maximální trvanlivost. Místo ní najdete na produktech údaj o tom, jak dlouho výrobek vydrží po otevření. Většinou se nachází na symbolu pečeti na obalu. U neotevřené kosmetiky tetesept zaručuje trvanlivost minimálně 30 měsíců. Většina produktů tetesept vydrží po otevření 12 měsíců.
  • U potravinových doplňků je minimální doba trvanlivosti vytištěná na obalu. Udává, dokdy se výrobek může při řádném uchovávání a skladování užívat bez podstatného snížení kvality.
  • I medicínské produkty mají dobu použitelnosti. Přitom je však nutné vzít v úvahu i dobu spotřeby po otevření výrobku, například u nosních sprejů tetesept. Ta může být kratší, než je doba použitelnosti.

Provádí tetesept pokusy na zvířatech?

Ne, tetesept při svém výzkumu neprovádí pokusy na zvířatech. tetesept používá výhradně takové látky, které se dlouhodobě osvědčily a zaručují vysokou kvalitu produktů a jejich dobrou snášenlivost.

shadow