icon bigger icon smaller

Lexikon účinných látek

Určitě jste si často kladli otázku, jakým způsobem mohou jednotlivé složky produktů působit na vaše zdraví? Chcete se dozvědět více o historii a původu účinných látek?

V lexikonu účinných látek a bylinek vám podrobně představíme všechny látky obsažené v produktech tetesept. Vyberte si některou z účinných látek z abecedního seznamu, abyste se o ní dozvěděli více. U každé účinné látky samozřejmě najdete i přehled produktů, které tuto látku obsahují.

 

Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny jsou přirozenou součástí potravin. Tyto životně důležité kyseliny se vyskytují například ve většině ryb žijících ve studených mořích. Olej používaný v přípravcích tetesept Omega-3 Lososový olej 1000 pochází z lososů, kteří vyrůstali ve fjordech před norským městem Kristianasund. Pro tyto fjordy je charakteristická jejich čistá voda. Lososi se pěstují ve speciálních kontrolovaných vodních farmách ve svém přirozeném prostředí.

Vlastnosti

Omega-3 mastné kyseliny výrazně přispívají ke zdravé výživě blahodárné pro naše srdce a aktivně podporují rovnováhu hodnot krevních tuků (např. triglyceridů).

arrow Další účinná látka