icon bigger icon smaller

Kdo jsme

tetesept

Pod značkou tetesept nabízíme – firma tetesept Pharma GmbH – velký výběr kvalitních a současně inovativních produktů pro zdraví: rozsáhlá paleta výrobků sahá od koupelových přísad přes produkty proti nachlazení až po sprchové gely a šampony.

 
tetesept pharma

Se značkou tetesept držíme prst na tepu doby – zdraví je skutečný trend. Naši zákazníci stále více zajímají o své zdraví a očekávají – právem – kvalitu a odbornou kompetentnost.

tetesept produkty charakterizuje účinné spojení tradičního přírodního léčitelství a moderních lékařských a vědeckých poznatků.

Nejdůležitější tajemství úspěchu tkví v našich inovativních patentovaných recepturách, které vznikají v našich vlastních výzkumných a vývojových odděleních. Současně garantujeme prvotřídní kvalitu výroby dle standardů firmy Pharma GmbH.

Úspěch nám dává za pravdu: tetesept je v Rakousku na prvním místě v oblasti volně prodávaných koupelových přísad.

tetesept Pharma GmbH je součástí Merz Consumer Care GmbH, k níž kromě jiných patří známá značka Merz Spezial. Merz Consumer Care GmbH a její pobočka v Rakousku jsou samostatné dceřiné společnosti Merz Pharma GmbH & Co. KGaA, nezávislé německé farmaceutické firmy s vlastním základním výzkumem a vývojem. Jeho těžištěm jsou léčiva pro neurologická a psychiatrická onemocnění a klinickou a estetickou dermatologii.

Filozofie

Jsme hrdí na naši stoletou historii jako farmaceutická firma. Náš úspěch je založený na této dlouholeté zkušenosti a kompetentnosti v medicíně i přírodních vědách.

K tomuto úspěchu významnou měrou přispívá naše filozofie: chceme Vám nabízet inovativní, účinné produkty pro zdraví v nejvyšší kvalitě a s pečlivě zváženým užitkem. Tento úkol můžeme splnit, jen když budeme uvádět na trh výrobky, o nichž budeme my sami absolutně přesvědčení.

Naším cílem je být důvěryhodným a zodpovědným partnerem v oblasti zdraví a navození pocitu pohody.

Chceme Vám pomoci najít Váš osobní recept na zdraví a pocit pohody, v souladu s mottem „tetesept: můj recept“.

Putování časem

Všechno začalo koupelovou přísadou proti nachlazení – před více než 40 lety. Od té doby se značka tetesept dále rozvíjela a dnes zahrnuje řadu produktů pro zdraví.

1966

V Německu přichází na trh první výrobek značky tetesept: koupelová přísada proti nachlazení tetesept Erkältungs Bad. Šlo o lékařský koupelový koncentrát ke zmírnění potíží z nachlazení. Tato koupelová přísada je dodnes jedním z nejdůležitějších a nejznámějších produktů značky tetesept.

70. až 80. léta

Následují další koupelové přísady pro zdraví: uklidňující – tetesept Beruhigungs Bad (dne známá jako Anti-Stress Bad), vitalizující – Vitalisierungs Bad (dnes Muskel Vital Bad), relaxační – Entspannungs Bad, atd., které dodnes patří v rakouských prodejnách k těm nejoblíbenějším koupelovým přísadám pro zdraví.

90. léta

tetesept působí na smysly: tetesept objevuje pro trh koupelových přísad rozvíjející se wellness trend a uvádí na trh: přípravky pro celostní zážitek z koupele pro tělo i duši. Brzy nato následují koupele a soli zaměřené na smysly.

od roku 2000

Sortiment koupelových přísad a potřeb roste a zahrnuje stále nová témata: zvlášť pečující olejové koupele, wellness koupele, jako Elements of Power, exotické koupele z celého světa (Bäder der Welt), koupelové přísady orientované na účinné látky s pukléřkou, levandulí, meduňkou, atd.

Jako novinka byly na trh uvedeny sprchové gely.

2008

tetesept prezentuje sebe i své produkty v novém designu – a nabízí Vám novou a zcela jasnou nabídku produktů, které jsou po odborné stránce zcela na výši.

2010

tetesept se etabluje v Rakousku ve volném prodeji s úspěšnými produkty proti nachlazení – pro rychlou pomoc díky síle léčivých bylin při kašli, rýmě a bolestech v krku.

2011

V březnu 2010 tetesept přišel s novým portfoliem úspěšných sprchových gelů. Sprchové gely pro zdraví s novými účinnými látkami, krémové sprchové gely s olejem a sprchové gely pro muže s patentovaným složení NutriBion® se postarají o ještě dokonalejší péči o pokožku a o báječný zážitek ze zdravého sprchování.