icon bigger icon smaller

Vědecky prokázáno:

tetesept se věnuje výzkumu, protože Vám chce nabízet to, co si zasloužíte: seriózní a kvalitní výrobky prospívající zdraví. Proto se výrobky tetesept vyvíjejí v samostatném lékařsko-farmaceutickém výzkumném oddělení podle jedinečných receptů, což dokládá řada patentů. Věda totiž doprovází značku tetesept od jejího prvopočátku. Přečtěte si, proč jsou produkty tetesept tak zvláštní.

meersalz
 

Mořská sůl

Mořská sůl se získává přímo z moře. Mořská voda obsahuje průměrně asi 3,5 % soli. Tento podíl se v jednotlivých mořích mění. Zatímco v Baltském moři to je pouhých 1,2 %, v Mrtvém moři skoro 28 %. Mořská sůl se získává v tradičních salinách nebo průmyslovými postupy.

Vedle hlavní součásti chloridu sodného (NaCl) se v mořské soli nacházejí i stopy draslíku, hořčíku, železa nebo manganu.

Mořské vodě se už od antických dob přisuzují léčebné účinky. Proto se koupele s mořskou solí ve vysoké koncentraci používají při onemocněních kůže nebo při potížích pohybového aparátu. Koupel s mořskou solí povzbudí krevní oběh a stimuluje látkovou výměnu.

V produktech obsahujících mořskou sůl využívá tetesept účinky stoprocentní mořské soli, které kombinuje s cennými éterickými oleji, čímž vytváří vynikající koupelové přísady.

shadow